Neįprastas Šimtadienis

Neįprastas Šimtadienis

Kur šiais mokslo metais vyks abiturientų Šimtadienis? Ar leis ŠMSM sugrįžti abiturientams į gimnaziją iki vasario 12 dienos? O gal įvyks stebuklas? Šie klausimai nuo pat karantino pradžios nedavė visiems ramybės, o ypač  3-ųjų klasių gimnazistams. Kai ekspertai pratęsė karantiną iki vasario 28 d., vienuoliktokai pradėjo įgyvendinti planą B nuotoliniu būdu. Gailėjomės, kad neturime burtų lazdelės… Kaip pasveikinti dvyliktokus su švente, kai „rankos yra surištos“? Labai norėjome pradžiuginti vyresniuosius savo draugus, nes dar nė viena abiturientų laida nešventė savo Šimtadienio virtualiuoju būdu. Dvyliktokai, užfiksuotos mokyklinio gyvenimo akimirkos leido keliauti kartu su Jumis laiku net 4 metus. Mielai ir Jums priminsime, kaip išnaudojote savo laiką, kiek dalijotės su kitais. Kad ir kaip ten bebūtų, istorinė LVXXXIX laida yra unikali ir nepakartojama.

Mieli PVŽG LXXXIX laidos abiturientai, Šimtadienio proga linkime, kad entuziazmas lietųsi per kraštus, kad įkvėpimas stebinti ir džiuginti tiek save, tiek aplinkinius niekada nedingtų, kad dienos bėgtų turiningai ir prasmingai, kad prieš akis iškiltų tik pačios gražiausios Jūsų mokyklinio gyvenimo akimirkos. Gražios ir saldžios šventės!

Vienuoliktokai


Komentarai išjungti.