Priėmimas

Informuojame, kad esant sudėtingai COVID-19 paplitimo epidemiologinei situacijai ir siekiant išvengti viruso sukeliamų skaudžių pasekmių,  dokumentai dėl priėmimo į  pirmas ir penktas klases Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijoje bus priimami tik nuotoliniu būdu.

Dokumentus galima teikti tik el. paštu rastine@zemkalnio.panevezys.lm.lt nuo 2022 m. sausio 5 d. 8.00 val. iki 2022 m. vasario 28 d. 16.00 val. (anksčiau išsiųsti prašymai nebus registruojami).

Asmenys, el. paštu išsiuntę prašymus, apie jų gavimą bus informuojami el. paštu.

Patiksliname, kad Mokinių  priėmimo į Panevėžio miesto savivaldybės bendrojo ugdymo mokyklas tvarkos aprašo, patvirtinto Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2021 m. spalio 28 d. sprendimu Nr. 1-296, 62 punktas numato, kad ypatingų atvejų (ekstremaliųjų situacijų, karantino ar pan.) laikotarpiu prašymai ir kitų dokumentų skaitmeninės kopijos el. paštu gali būti siunčiami be el. parašo, todėl dabartinėmis sąlygomis siunčiami el. paštu prašymai gali būti pasirašyti arba el. parašu, arba paprastai (pasirašyti ir nuskenuoti).

Primename, kad el. paštu siunčiami tokie dokumentai:

• Užpildytas, pasirašytas ir nuskenuotas atitinkamos formos prašymas (pirmumo teisė suteikiama mokiniams, gyvenantiems gimnazijai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje (teritorinio pirmumo principas taikomas iki kovo 1 d.),
  • Vaiko asmens dokumento (gimimo liudijimo, paso ar tapatybės kortelės) skaitmeninė kopija
  • Esant būtinumui gali būti siunčiami kitų dokumentų (PPT pažymos dėl specialiųjų ugdymosi poreikių įvertinimo ir specialiojo ugdymo skyrimo).

Prašyme pateikti duomenys apie deklaruojamą gyvenamąją vietą priėmimo metu (jei tai reikalinga) tikrinami Gyventojų registre.

Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijai Panevėžio miesto savivaldybės tarybos 2021 m. spalio 28 d.  sprendimu Nr. 1-295 paskirta aptarnavimo teritorija (gatvių pavadinimai, namų numeriai): Audėjų g.; Ąžuolų g.; Darbininkų g.; E.Liutkevičiaus g., Elektronikos g.; J.Jablonskio g.; Kanapių g.; Kanklių g.; Lentpjūvių g.; Liepų al.; S.Kerbedžio g.; Marijonų g.; Naujoji g.; Nevėžio g.; Paežerio g.; Prekybos g.; Radviliškio g.; Senamiesčio g. 79-117, 74-116; Smėlynės g. 33-81, 52-104; Stoties g. 23-51, 20-42; Svalios g.; Šermukšnių g.; Tinklų g.; Trakiškio g.; Uosių g.; Utenos g., Varpo g.; Venslaviškio g.; Vienybės a.; Vilties g.

Prašymai į kitų klasių laisvas vietas priimami nuo 2022 m. birželio 1 d.  (pirmumo teisė suteikiama mokiniams, gyvenantiems gimnazijai priskirtoje aptarnavimo teritorijoje)