Didžiausia Bendradarbiavimo pamoka Vasario 16-ajai paminėti!

Didžiausia Bendradarbiavimo pamoka Vasario 16-ajai paminėti!

1 a klasės mokiniai surado draugus Panevėžio Šaltinio progimnazijoje ir kartu vasario 12 d. dalyvavo Didžiausioje Lietuvoje bendradarbiavimo pamokoje, skirtoje Vasario 16-ajai paminėti.

Pasipuošę mokyklinėmis uniformomis ir su šypsenomis veiduose pirmokai drąsiai mojavo trispalvėmis rankytėmis savo naujiems draugams.  Klasėms  reikėjo atspėti, kokiame mieste gyvena jų draugai. Jiems pagelbėjo mokytojų paruoštos užuominos su nuotraukomis. Po to pristatėme savo darbus Vasario 16-ajai. 1a – iliustruotą Lietuvos Tautišką giesmę, kurią giedojome visi sustoję. Šaltinio progimnazijos mokiniai pristatė trispalves Ledo skulptūras. Mokiniai kalbėjo, kaip jie supranta žodį Laisvė. Mokytojos papasakojo apie Vasario 16-ąją – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną. Mokiniai žinias apie Lietuvą galėjo pasitikrinti Kahoot programėlės žaidimu.

Po pamokos jungėmės į bendrą visos Lietuvos pamoką. Džiaugiamės nauja patirtimi. Gera sulaukti padėkų už gražią šventę ir puikią pamoką.

Mokytoja Diana


Komentarai išjungti.