„Kalėdų Senelio namas“

„Kalėdų Senelio namas“

Trečiokai dalyvaus Respublikiniame I-IV klasių kūrybinių darbų konkurse „Kalėdų Senelio namas“
Kūrybinių darbų fotonuotraukos jau išsiųstos į Respublikinio I-IV klasių kūrybinių darbų konkurso „Kalėdų Senelio namas“ parodą, kurioje bus renkami labiausiai patinkantys sukurti nameliai. Kalėdų seneliui. Darbai turėjo būti erdviniai – nerti, megzti, pinti, konstruoti, aplikuoti, lipdyti, drožinėti ir kt. Mūsų klasės mokiniai pasirinko konstravimą ir iš popieriaus susuktų ritinėlių sukonstravo štai šiuos statinius, kurie jaukiai papuošė klasės aplinką.
Balsavimas vyks interneto svetainėje www.zeimiai.jonava.lm.lt nuo 2020 m. gruodžio 21 d. iki 2020 m. gruodžio 31 d. Laimėtojai bus skelbiami 2021 m. sausio 6 d. Mielai prašome užsukti į šią svetainę ir prabalsuoti už savuosius gimnazistus – Donatą Keniausį, Faustą Bruneikaitę ir Gytį Janulį!

Klasės mokytoja Zita Satkauskienė


Komentarai išjungti.