„Žaliosios olimpiados“ pusfinalis Šiauliuose

„Žaliosios olimpiados“ pusfinalis Šiauliuose

Gegužės 28 dieną mūsų gimnazijos I – II -okų komanda „Žalieji žmogeliukai“ (Viktorija Pelegrimaitė, Domantas Majauskas, Goda Budavičiūtė, Saulė Galeckaitė, Linas Šaltis ir Alvina Damoševičiūtė) dalyvavo Žaliojo taško organizuojamame Nacionalinės Žaliosios olimpiados pusfinalyje Šiaulių universitete, kur su 11 komandų kovojo dėl patekimo į finalą. Komanda buvo pasiruošusi maloniems iššūkiams atliekant tiek teorines, tiek praktines ar kūrybines užduotis įvairiomis aplinkosaugos temomis.
Pusfinalio gale paaiškėjo, kad į rudenį vyksiantį Žaliosios olimpiados finalą pateko Rokiškio raj. Juodupės gimnazijos komanda „Green Terra“.
Labai džiaugiamės darbščia palaikymo komanda, kurios nariai aktyviai sprendė užduotis sirgaliams ir buvo apdovanoti specialiais prizais. Taip pat sakome ačiū gimnazijos bendruomenei (252 patiktukai) už palaikymą Facebook paskyroje.

Biologijos – chemijos mokytoja Vida Zubienė


Komentarai išjungti.