Penktokų išvyka į Rygą ir Jūrmalą

Penktokų išvyka į Rygą ir Jūrmalą

Kelionėje galime daug ko išmokti. 5b moksleiviai birželio 6 dieną mokėsi kitaip – kartu su klasės auklėtoja Jolanta Astramskiene ir socialine pedagoge Jurgita Briediene išsiruošė į kaimyninę Latviją. Pirmiausia apsilankėme Rygoje, pasivaikščiojome po senamiestį, apžiūrėjome žymiausius turistinius objektus: Rygos pilį, Šv. Jakobo bažnyčią, Laisvės paminklą, Parako bokštą, Švedų vartus, Rotušės aikštę ir kitas vietas. Papietavę, pasijutome pavargę nuo didmiesčio šurmulio ir išvykome į didžiausią Latvijos pajūrio kurortą Jūrmalą. Nuo Baltijos jūros pučiantis švelnus vėjelis ir maloniai vėsus Rygos įlankos vanduo mus atgaivino ir sugrąžino jėgas. Jų tikrai prireikė, nes norėjosi išmėginti Jūrmalos Dzintari miško parke esančias įvairias sūpynės, karstykles, įkopti į apžvalgos bokštą. Vakarop pavargę, bet linksmi, kupini įspūdžių grįžome į Panevėžį. Vieniems įspūdį padarė didinga Dauguvos upė, tekanti per Rygą, tramvajai, kurių nepamatysi Lietuvoje, kitiems Rygos senoji ir modernioji šiuolaikinė architektūra, turistų gausa, įvairių kalbų mišinys. Visiems patiko jūra ir puikus oras. Kelionės metu sužinojome apie Latvijos istoriją, gamtą, labiau pažinome vieni kitus.


Komentarai išjungti.