KAS YRA SAVANORYSTĖ?

KAS YRA SAVANORYSTĖ?

Gegužės 8 d. gimnazijoje vyko vyresnių klasių mokinių, mokyklos tarybos ir Aleksandros klubo narių  susitikimas su jaunu pedagogu Luku Bakanausku, savanoriaujančiu Lietuvoje ir Ukrainoje. Svečias papasakojo apie apie savo patirtį renkant labdarą ir gabenant ją į Ukrainą, apie  patirtus įspūdžius, iššūkius, vaizdus ir išgyvenimus, kuriuos patiria su kitais savanoriais nuvykęs į karo niokojamą šalį.  Savo pasakojimą svečias papildė paties filmuota medžiaga, nuotraukomis. Mokiniai turėjo galimybę „pasimatuoti“ neperšaunamą liemenę, šalmą, pamatyti vėliavas, kurias savanoris visada pasiima kartu su savimi į Ukrainą. L. Bakanauskas kvietė susirinkusius prisidėti prie savanoriškų veiklų, pagrįsdamas  jų svarbą ir aktualumą.

Mokytoja Rita Adomaitienė


Komentarai išjungti.
Skip to content