Dalyvavome Europos egzamine

Dalyvavome Europos egzamine

Šiemet būrys drąsiausių 6-12 klasių mūsų gimnazijos moksleivių išmėgino savo jėgas keturioliktą kartą rengtame Europos egzamine. Gegužės 9-oji minima, kaip Europos diena, nes daugiau nei prieš septyniasdešimt metų tą dieną buvo paskelbta garsioji R. Šumano deklaracija, pasiūliusi sukurti bendriją, kuri suvienytų tuomet karo nualintą Europą. Šiemetiniame žinių konkurse išskirtinis dėmesys buvo skirtas Europos Sąjungos solidarumui su Ukraina, Europos žaliojo kurso įgyvendinimui, skaitmeninei Europai, geopolitikai, ES bendrosios rinkos 30-ies metų sukakčiai ir euro zonos plėtrai, kultūrinei įvairovei, istorijai, geografijai, kalboms. Egzamino metu dalyviams reikėjo atsakyti į dešimt klausimų, kurie nebuvo lengvi, bet dalyvauti buvo tikrai naudinga ir įdomu.

Istorijos mokytoja Jolanta Astramskienė


Komentarai išjungti.
Skip to content