Edukacinė kelionė į Kauną

Edukacinė kelionė į Kauną

Spalio 25 dieną didelė grupė Ia, IIa ir IIb klasių mokinių išvyko į Kauną. Pirmiausia lankėsi Kauno kolegijos J. Vienažinskio menų fakultete, kur buvo plačiai papasakota apie kolegijos veiklą, pristatytos menų specialybės, mokiniai iš arčiau susipažino su įvairiais meno darbais, jų atlikimo technikomis. Po to vyko į Kauno marių regioniniame parke esantį Kadagių slėnį ir, eidami gražiausiu Lietuvoje pažintiniu taku,grožėjosi kadagiais, vaizdu į Kauno marias, kvėpavo švariu, pilnu fitoncidų ir geros nuotaikos dievišku oru. Dienos pabaigoje lankėsi IX forte, kur dalyvavo dvejose edukacinėse programose: „Pabėgimas iš IX forto“ ir „Tarpukario šifrai: kalėjimo paslaptis“.
Mokiniai dėkoja ekskursiją suorganizavusioms klasių vadovėms Aurelijai Vaičiulionei, Vidai Zubienei, Irenai Mazarevičienei ir dailės mokytojai Ilonai Žvinakienei.


Komentarai išjungti.