Knygų kalėdos

O spalvotoji knygele,
vesk mane į savo šalį,
savo šalį stebuklingą,
kur žiedais į žemę sninga,
kur žvaigždėm į žemę lyja
O dangus tai lino laukas…

J. Degutytė

Knygų kalėdos jau atėjo į mūsų gimnaziją. Pirmiausia, mes gavome dovanų iš Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazijos bibliotekos. Kadangi čia nebesimoko pirmokai, tad dauguma knygų, skirtų mūsų mažiesiems mokinukams, buvo perduotos mūsų gimnazijai.
Gimnazijos bibliotekoje apsilankė mūsų pirmokai. Prailgintos grupės mokytoja Aurelija Bendžiuvienė supažindino mokinukus su biblioteka, paaiškino kaip reikia čia elgtis.
Bibliotekoje pirmokų laukė siurprizas-darbas – kiekvienas turėjo atrinkti po kelias knygeles ir jas nešti į savo klasę. Klasėje pirmokai turi didžiulę knygų lentyną, į kurią ir sudėjo gautas knygas.
Bibliotekos vedėja padovanojo kiekvienam po originalų knygos skirtuką ir po saldainį.
Malonaus skaitymo, malonaus knygelių vartymo!