istorijos viktorina „Apie gimnaziją ir Lietuvą“ ir chorų karai

Įvyko tradicinis gimnazijos renginys – chorų karai ir istorijos viktorina „Apie gimnaziją ir Lietuvą“

Jau tapo gražia tradicija kovo pradžioje, švenčiant Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo ir gimnazijos Bendruomenės dienas, organizuoti chorų karus ir istorijos viktoriną. Kovo 5-ąją dieną gimnazijos aktų salėje susirinko aštuntų klasių mokiniai. Pirmiausiai vyko muzikinai pasirodymai, kiekviena klasė atliko savo iš anksto pasirinktą dainą. Komisijos nuomone darniausiai skambėjo 8-osio  b klasės daina, Marijono Mikutavičiaus „Trys milijonai“. Vėliau komandoms teko atsakyti į dvylika istorinių klausimų apie mūsų gimnazijos ir Lietuvos istoriją. Šioje viktorinoje taip pat inugalėjo 8-oji b klasė. Renginio pabaigoje gimnazijos direktoriaus Artūras Totilas padėkojo visiems dalyviams, pasveikino nugalėtojus ir įteikė saldžius prizus. Džiaugiamės visais dalyviais, sveikiname nugalėtojus, dėkojame komisijai, muzikos mokytojai Renatai Karašienei, puikiems  renginio vedėjams – 10 b klasės mokiniams Elingai ir Aurelijui, bei jiems talkinusiems Ignei, Viltei ir Viliui.

Istorijos mokytoja Jolanta Astramskienė.