Integruotas tęstinis projektas „Vokietija – Europos kultūros centras“ Wilhelm Hauff ir jo pasakų žavesys

Pirmąją žiemos dieną 7a ir 8 a klasių mokiniai sutiko Juozo Miltinio dramos teatre žiūrėdami spektaklį  pagal Wilhelmo Hauffo pasakas „Vaiduoklių laivas“. Smagu, kad galėjome išvysti mūsų teatro premjerą, pažinti vokiečių rašytojo kūrybą, įgyti dramos, vaidybos, režisūros patirties. Spektaklis tapo prasminga įžanga į gimnazijos tęstinį projektą „Vokietija – Europos kultūros centras“, kurio metu integruojamos įvairių dalykų veiklos ir mokiniai turi galimybių patyrinėti, pažinti Vokietijos geografijos ypatumus, vokiečių kalbos vartojimą, vokiečių kultūrą ir literatūrą. Mokiniai per pamokas skaitė informaciją apie vokiečių romantizmo literatūrą, susipažino su šio laikmečio pasakų kūrėjais, pažino intriguojantį Wilhelmo Hauffo gyvenimą ir kūrybą, aptarė šiandien klasika tapusius jo tekstus. Gražią, įdomią ir labai patrauklią rašytojo kūrinių, sukurtų personažų interpretaciją jie pamatė  ir minėtame spektaklyje, patyrė daug gerų bei  šventiškų emocijų.

Projekto darbo grupė
7a, 8a klasių vadovės