9b klasė dalyvavo užsiėmimuose STEAM ir RoboLabe

Balandžio 18 d. 9b klasės mokiniai lydimi chemijos mokytojos Vidos Zubienės ir klasės vadovės Jolantos Astramskienės praleido atviros prieigos Panevėžio STEAM centre ir PRC RoboLabe. Mokiniai pagal pomėgius pasidaliję į dvi grupes pradėjo veiklas. Pasirinkusieji  STEAM, kaip tikri chemikai, laboratorijoje dalyvavo programoje „Dirbtinis inkstas“. Mokiniai tyrė inkstų dializės plazminės  membranos  laidumą skirtingoms medžiagoms,  įvairiomis medžiagomis atliko kokybines medžiagų atpažinimo reakcijas, analizavo vykusias reakcijas bei difuzijos bei osmoso  procesus, vykstančius dirbtinai valant žmogaus kraują hemodializės aparatu.
Kita grupė PRC RoboLabe tapo robotų kūrėjais. Dirbdami porose jie turėjo sukurti „LITLE MONSTER CRAZY BAND“- muzikantą dėžinuką su judančiais elementais ir šviesos efektais. Mokiniai džiaugėsi, kad buvo naudinga ir įdomu.

Klasės vadovė Jolanta Astramskienė