Ar tu gali priimti „Pradinukų lygos“ iššūkį?

Lapkričio mėnesį gimnazijos 3a, 4b ir U1 klasių pradinukai priėmė LFF ir MAFA organizuojamos „Pradinukų lygos“ iššūkius. Buvo sudarytos dvi komandos „Žemkalniukai“ (3a klasės mokiniai) ir „Draugystė“ (4b klasės ir U1 klasės mokiniai), kurių nariai intensyviai treniravosi ir stengėsi įgyvendinti savaitinius „Pradinukų lygos“ iššūkius ir pelnyti savo komandai kuo daugiau taškų. Vaikų entuziazmas išmokti futbolo žaidybinių ir techninių elementų buvo begalinis. Treniruotės persikėlė į kūno kultūros pamokas, ilgųjų pertraukų metu buvo galima matyti vaikus mokyklos vidiniame kiemelyje ar koridoriuose „šlifuojant savaitės iššūkių užduotis. Dauguma net namuose nepaleisdavo kamuolio. Smagu, kad pradinukų noras aktyviai leisti laisvalaikį pertraukų metu buvo pastebėtas ir vyresniųjų gimnazistų, kurie prisijungdavo prie mažesniųjų kartu varinėti kamuolį. Vaikai „Pradinukų lygos“ iššūkių dėka įgijo didesnį susidomėjimą futbolu, išmoko naujų pratimų ir futbolo technikos elementų, suprato judėjimo svarbą, kas yra pats geriausias laimėjimas. Futbolo kamuolių tikrai dar ilgai nepaleisime ir su nekantrumu lauksime kitų metų iššūkių!

Mokyt. D.Skukauskienė, L. Valainienė ir Š. Mėlynienė