Siaurukas veža 123

Siaurukas veža 123

Rugsėjo  16-ąją dieną,  9-10 klasių gimnazistų būrys, kartu su istorijos mokytojomis Audrone ir Jolanta, dalyvavo Europos paveldo dienų programoje „ Šimtametis Siaurukas“. Minėti 123-ąją siauruko sukaktį buvo pakviestos visos miesto gimnazijos. Susirinkusiųjų laukė įdomi veikla: susipažinome su siauruko istorija, rungtyniavome rankinių drezinų varžybose, pasivažinėjome siauruku, varžėmės protmūšyje, skanavome kibinus su karštu sultiniu.

Labiausiai įtraukianti, nekasdieniška rungtis buvo rankinių drezinų varžybos, kurioje mūsų gimnazijos komanda užėmė 3-ąją vietą. Nors oras ir nelepino, bet nuotaika buvo puiki. Tikimės, kad pažintį su siauruku  pratęsime pavasarį,  keliaudami iki galutinės siauruko stotelės – Rubikių.

Domantas ir Arijus 10a ir Nedas 10b


Komentarai išjungti.