Papuoškime šventes žibintais

3b klasės mokiniai nusprendė dalyvauti konkurse „Papuoškime šventes žibintais“. Jis skirtas Gamtos mokyklos 55 metų sukakčiai paminėti. Mokiniai savo kurtais žibintais nusprendė papuošti Gamtos mokyklos parką – taip kartu išgyventi vieningumo ir draugystės jausmą, nes mūsų mokyklas vienija dar ir bendra istorija: antrojo pasaulinio karo metais, nuo 1943 m. mūsų Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos patalpos buvo užimtos vokiečių karo ligoninės, mergaitės mokėsi amatų mokykloje, advokato Č. Petraškevičiaus viloje – dabartinėje Gamtos mokykloje.
Darbuotis Gamtos mokykloje buvo smagu: pristatėme savo sukurtus žibintus, svečiavomės gyvūnėlių sode, susipažinome su Lietuvos miškų gyvūnais, dalyvavome edukacinėje pamokoje ,,Vėjo krypties ir greičio nustatymas“ ir net kelis kartus pavyko prakalbinti kranklį!

Trečiokams buvo labai svarbu ne tik kurti, bet ir įžiebti savo žibintą, kaip vilties simbolį.

Linkime ir Jums gražaus artėjančių švenčių laukimo.

Mokytoja Loreta Valainienė