Vasarai rekomenduojamos knygos

2021 metų vasario mėnesį buvo išleistas žurnalo „Rubinaitis“ priedas „Mokiniams rekomenduojamos knygos: 1–10 klasei“, kurį sudarė doc. dr. Kęstutis Urba.
„Vienas iš svarbiausių mano įsitikinimų – kad vaikystėje ir jaunystėje reikia skaityti įvairią literatūrą, visokių tipų knygas, išmėginti įvairias temas“, – teigia dr. Kęstutis Urba.
Taip pat leidinio sudarytojas pabrėžia, kad tai nėra privalomųjų knygų sąrašas, atvirkščiai, šias knygas siūloma, patariama skaityti tiems, kurie nežino, ką skaityti, šiek tiek paklysta tarp didžiulių knygų lentynų ir tikisi pagalbos rankos.

Tad vasarą siūlome skaityti šias mokslininko K. Urbos rekomenduojamas knygas:

Skaitykime, pažinkime, tobulėkime!

Gimnazijos lietuvių kalbos metodinės grupės vadovė mokytoja A. Grišiuvienė