EDUKACINĖ PROGRAMA „KAI GYVENO KARALIAI“

EDUKACINĖ PROGRAMA „KAI GYVENO KARALIAI“

Trečiokai domėjosi Lietuvos istorija ir pasinaudodami kultūros paso programa spalio 22 dieną apsilankė Panevėžio kraštotyros muziejuje ir dalyvavo edukacinėje programoje „Kai gyveno karaliai“.  Edukacinės programos metu persikėlėme į Karaliaus Mindaugo laikus, sužinojome, kokiose pilyse gyveno karalius, kaip atrodė jo aplinka ir žmonės, išbandėme, kiek svėrė Karaliaus Mindaugo karių šarvai. Pasidalinę į dvi grupes vieni statėme medinę pilį, o kiti išbandė jos stiprumą su baisiausiu tuomečiu ginklu- katapulta. Pasigaminę patys sau karūnas su „brangakmeniais“, kūrėme slaptus karališkus laiškus ir jį spaudavome su karališkais anstaudais. Grįžome į mokyklą pasipuošę karūnomis ir meile Lietuvai.

Klasės mokytoja Zita Satkauskienė


Komentarai išjungti.