Pradinių klasių mokinių meninės fotografijos konkursas

Vytauto Žemkalnio gimnazija net ir pačių mažiausių mokinukų širdelėse puoselėja humanistinės kultūros ugdymą per meninę veiklą.
Spalio pirmąją savaitę gimnazijoje buvo organizuotas meninės fotografijos konkursas „Mano mažasis draugas“. Mokiniai į mokyklą atnešė savo augintinių nuotraukas. Konkurso nugalėtoja tapo 3 klasės mokinė Mėta Paipelytė. Diplomą pelnė, visą savo vaikystę su naminiais gyvūnėliais siejanti, 2b klasės mokinė Donata Zalogaitė. Diplomais apdovanoti Gabrielius Šenauskas (1a kl.), Emilis Dambrauskas(1b kl.) ir Emilis Stasėnas (2a kl.). Paskatinamuosius prizus laimėjo Greta Matuzevičiūtė (1b kl.) ir Matas Vaicekauskas (3 kl.)
Žvelgiant į mažųjų gimnazijos auklėtinių ir jų augintinių nuotraukas, neapleidžia mintis, kad mažose širdelėse pasėta gėrio ir meilė sėkla duos puikius vaisius.

Pradinių klasių MG vadovė Vilma Palepšienė