Vyko tradicinis Konstitucijos egzaminas

Vyko tradicinis Konstitucijos egzaminas

Spalio 3 d. mūsų gimnazijoje, kaip ir visoje  Lietuvoje, jau tryliktą  kartą vyko Konstitucijos egzaminas. Konstitucija – tai pagrindinis valstybės įstatymas. Dabartinė Lietuvos Respublikos  Konstitucija buvo priimta 1992 m. spalio 25 d. Lietuvos  piliečių referendume. Šiemet Konstitucijos egzamine dalyvavo ne tik vyresnieji gimnazistai, bet ir mažieji –  penktokai bei šeštokai. Gaila, kad į II-ąjį egzamino etapą nepateko nei vienas moksleivis, tačiau džiaugiamės, kad yra gimnazistų  norinčių susipažinti su  pagrindiniu Lietuvos įstatymu.

O kaip gerai išmanai Lietuvos Konstituciją tu? Jei nedrįsai šiemet,  2020  m. rudenį turėsi progą pasitikrinti savo žinias Konstitucijos egzamine, kurį laikyti kviečiami visi šalies p gyventojai.

Egzaminą organizuoja LR Teisingumo ministerija kartu su egzamino globėju – Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda.


Komentarai išjungti.