Europos kalbų diena

Europos kalbų diena

Šiandien gimnazijoje šventėme Europos kalbų dieną. Pamokų metu diskutavome apie Europos kalbas, kalbų mokėjimo svarbą šiuolaikiniame pasaulyje. 9 klasių mokiniai rašė dailyraštį vokiečių, anglų ir rusų kalbomis, o šeštokai mokėsi deklamuoti eiles angliškai. Per gimnazijos radiją mokiniai pasakojo apie Europos kalbų dieną visomis kalbomis, kurių galima mokytis mūsų gimnazijoje:  angliškai, vokiškai, švediškai, prancūziškai ir rusiškai. Skambėjo net ukrainiečių ir turkų kalbos, nes šiemet mūsų gimnazijoje 3 mokiniai mokosi lietuvių kalbos: Marija iš Ukrainos, Artem iš Rusijos ir Emyray  iš Turkijos.  Gimnazijos valgykloje vaišinomės prancūzišku bulvių apkepu, itališkais makaronais, švediškai mėsos kukuliais su bruknių uogiene ir legendiniu prancūzišku troškiniu Ratatouille.
Gimnazijos skaitykloje vyksta dailyraščio parodėlė, skirta Europos kalbų dienai.
IIIb klasės gimnazistai Aleksandras, Saulė, Domantas ir Gerda, kurie mokosi švedų kalbą, buvo pakviesti į Panevėžio kurčiųjų ir neprigirdinčių pagrindinę mokyklą švęsti Europos kalbų dieną.


Komentarai išjungti.