Raštingiausio gimnazisto konkursas

Raštingiausio gimnazisto konkursas

Vasario 16 – Kovo 11 datoms įprasminti miesto mokyklose organizuojamos Lietuvių kalbos dienos. Todėl kovo 1 d. gimnazijoje vyko Raštingiausio gimnazisto konkursas. I-II klasių mokiniai rašė diktantą apie pavasarį. Tą, kalendorinį, ir tą, kuris širdyje, kuris kviečia žvelgti į aukštį, ieškoti jo ir pušų viršūnėse, ir savy, gėrėtis žibuoklių skleidžiamu grožiu ir gerumu… III-IV klasių gimnazistai rašė diktantą apie Oskarą Milašių – prancūzų poetą ir filosofą, kuris žavėjosi Vasario 16-ąja ir lietuvių tauta.
Konkurso nugalėtojais tapo: I-II klasių grupėje iš 11-os rašiusių geriausiai parašė II b klasės gimnazistas Aleksandras Krasnouchovas, III-IV klasių grupėje iš 11 rašiusių geriausiai parašė IV d klasės gimnazistas Kristijonas Grabauskas. Sveikiname raštingiausius gimnazijos vaikinus!

Ačiū rašiusiems!
Lietuvių k. MC vadovė Rasa Majauskienė


Komentarai išjungti.