Atkurta buvusios gimnazijos mokinės A. Kazickienės premija

Atkurta buvusios gimnazijos mokinės A. Kazickienės premija

Lapkričio 7d. Vytauto Žemkalnio gimnazijoje lankėsi Amerikos lietuvė Jūratė Kazickaitė, Kazickų Šeimos Fondo Niujorko skyriaus direktorė Neila Baumilienė bei kiti fondo nariai. Svečiai aptarė gimnazijoje atkurtos p. A. Kazickienės premijos konkurso organizavimo darbus. Susitikime su mokiniais ir mokytojais buvo pristatyti A. Kazickienės premijos konkurso nuostatai, vėliau jie susipažino su paraiškas dalyvauti konkurse pateikusiais gimnazistais. Šia premija bus apdovanojami gimnazijos mokiniai už akademinę pažangą, svarius meno bei sporto pasiekimus, už bendruomeniškumo ir savanorystės puoselėjimą, už bandymą atsakyti į klausimą : „Tai, kas man gyvenime svarbu“. Su svečiais buvo aptarta ir steigiama Mokytojo premija, jos skyrimo kriterijai.
Taip pat aplankyta mecenatės A. Kazickienės dėka įkurta gimnazijos skaitykla,  muziejaus ekspozicija. Vyko šiltas, jaukus dialogas, sėkmingas ir produktyvus bendravimas.


Komentarai išjungti.