Patekome į „Žaliosios olimpiados“ pusfinalį

Patekome į „Žaliosios olimpiados“ pusfinalį

Labai džiaugiamės, kad, atlikus praktinius namų darbus, buvome įvertinti ir pakviesti į antrąjį nacionalinės „Žaliosios olimpiados“ etapą-pusfinalį, kuris vyks gegužės 4 d. Šiaulių universiteto bibliotekoje, kur 12 komandų kovos dėl kelialapio į finalą ir pagrindinį prizą – kelionę į Europos šalį.
Pirmiausia norime Jums visiems padėkoti, kad buvote aktyvūs, smalsūs, atsakingi ir motyvuoti, kad rūpestingai rūšiavote ir norite gyventi gražesnėje, švaresnėje ir sveikesnėje aplinkoje. O taip pat norime padėkoti dailės ir technologijų mokytojoms Vaidai Baltušytei, Ilonai Žvinakienei bei jų mokiniams už sukurtus ir atgijusius naujam gyvenimui darbus iš popieriaus, plastiko ir tekstilės.
Pusfinalyje mūsų žada laukti įvairios kūrybinės ir protinės užduotys, azartas, nuotaikingi vedėjai ir puikus laikas.


Komentarai išjungti.