ANTROKAI – MOKINIŲ GAMTININKŲ MOKSLINĖJE KONFERENCIJOJE „APLINKA IR AŠ“

ANTROKAI – MOKINIŲ GAMTININKŲ MOKSLINĖJE KONFERENCIJOJE „APLINKA IR AŠ“

Balandžio 27 dieną 2b klasės mokiniai Luka Tunkevičiūtė ir Simonas Šlapelis dalyvavo mokinių gamtininkų mokslinėje konferencijoje „Aplinka ir aš“, skirtoje Jorės, Jurginės dienai paminėti. Nuotolinę konferenciją per Zoom programą organizavo Panevėžio gamtos mokykla.
Luka atlikusi mokslinį tiriamąjį darbą, savo pranešime „Auk, sėklyte, dovanok gėlytę!“ pristatė laistymo įtaką augalui, o Simonas tyrė kokią įtaką augalui turi šviesa ir savo stebėjimus apibendrino pranešime „Ar pupelė gali judėti?“. Ruošdamiesi konferencijai antrokai pagilino aplinkotyros  žinias, siejo su stebimos aplinkos pažinimu, formulavo išvadas, formavo mokslinio mąstymo ir stebėjimo įgūdžius. Mokiniai pristatė ne tik savo mokslinius – tiriamuosius darbus, bet stebėjo ir kitų Panevėžio mokyklų 1 – 12 klasių pristatymus.

Mokytoja Loreta Valainienė


Komentarai išjungti.