Projektas „Tegarbina Tave, Viešpatie, visi kūriniai“

Projektas „Tegarbina Tave, Viešpatie, visi kūriniai“

Tikybą lankantis pradinukai dalyvauja nuo vasario mėn. iki birželio mėn. Panevėžio katechetikos centro organizuojamame projekte „Tegarbina Tave, Viešpatie, visi kūriniai“, skirtame enciklikos „Laudato si“ metams paminėti atsiliepiant į popiežiaus Pranciškaus raginimą susirūpinti mūsų planetos ateitimi, atkreipiant dėmesį į kūrinijos grožį bei trapumą. Gilinantis į Šv. Pranciškaus „Saulės giesmę“ buvo skatinama mokinius pastebėti gamtos grožį, žadinant dėkingumą Dievui už visa kūriniją bei atsakingai elgtis su mums dovanota gamta. Mokiniai atliko kūrybinius darbus iliustruojant Šv. Pranciškaus „Saulės giesmę“. Noriu padėkoti visiems tėveliams atsiuntusiems vaikučių darbelius ir pagirti mūsų pradinukus už jų gražias, meniškas iliustracijas.

Tikybos mokytoja Eglė Černauskaitė


Komentarai išjungti.