Spalvoti metų laikai trimis užsienio kalbomis

Spalvoti metų laikai trimis užsienio kalbomis

Smagu, kai moki pasakyti keletą  žodžių įvairiomis užsienio kalbomis. Jaukiame gimnazijos skverelyje 7a ir 7b klasių mokiniai dalyvavo integruotoje trijų užsienio  kalbų pamokoje. Po jų šiek tiek palengvintas ir „pasaldintas“ užduotis atliko šeštokai. Dalykų mokytojos pristatė metų laikus ir pagrindines spalvas vokiečių, rusų ir prancūzų kalbomis. Visi mokėsi teisingai ištarti žodžius, stengėsi įsidėmėti jų rašybą, žodžius grupavo pagal reikšmę. Nors išdaigininkas vėjas visaip stengėsi sumaišyti ant pievutės išdėliotas korteles, mokiniai užduotis atliko puikiai. Lai būna šis intelektualus žaidimas ne tik užuomina kaip mokytis užsienio kalbų, bet ir dėstančių mokytojų linkėjimas ateityje laisvai kalbėti šiomis užsienio kalbomis.

Mokytojos: Irena M., Rita A., Aurelija V., Violeta M.


Komentarai išjungti.