Sveikiname!!!
Sveikiname Auksėją Kurlianskaitę, gimnazijos 3b klasės mokinę, užėmusią 3 vietą Mažojoje gamtos olimpiadoje „Pelėdžiukas 2025“ tarp miesto ir rajono mokyklu 3-4 klasiu mokinių. Dalyviai atliko 5 užduotis: apie gyvūnus, žmogų, augalus, metų laikus ir ekologiją namuose. Užduotys buvo iliustruojamos gamtine medžiaga, artimai siejosi su mokinio realiu pasauliu, skatino turimas žinias taikyti praktiškai.
Dalyvių rezultatai:
I-II klasės
- I vieta Kotryna Karlinskaitė Panevėžio „Saulėtekio“ progimnazija 2 kl., mokytoja Rasa Plėtienė
- II vieta Danielius Aukštikalnis Panevėžio „Vyturio“ progimnazija 2 kl., mokytoja Ingrida Kazlauskienė
- III vieta Benediktas Lapašinskas Panevėžio gamtos mokykla 1kl., mokytoja Asta Sakalienė
III-IV klasės
- I vieta Beata Lukoševičiūtė Panevėžio rajono Velžio gimnazija 3 kl., mokytojas Jonas Lėpa
- II vieta Vakarė Taurozaitė Panevėžio „Vyturio“ progimnazija 3 kl., mokytoja Nijolė Čestavičienė
- III vieta Auksėja Kurlianskaitė Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazija 3 kl., mokytoja Zita Satkauskienė.




