XXI-asis Lietuvos moksleivių meninės saviraiškos konkursas „Mano Aleksandras Puškinas“

XXI-asis Lietuvos moksleivių meninės saviraiškos konkursas „Mano Aleksandras Puškinas“

Nepaisant epidemiologinės padėties, šiame moksleivių meninės saviraiškos konkurse dalyvavo 220 moksleivių iš 50 Lietuvos mokyklų. Jie rašė rašinius, piešė, lipdė, kūrė kompiuterinius žaidimus ir net muziką.70 moksleivių vertė Aleksandro Puškino poeziją į lietuvių kalbą. Birželio 5d. 11 val. Literatūriniame A.Puškino muziejuje Markučiuose viešai buvo paskelbti 21-ojo konkurso laureatai. Mūsų gimnazijos dalyvės Alvina Damoševičiūtė (3a) ir Ugnė Kavaliauskaitė (2b) nepabūgo imtis vieno iš sunkiausių-vertimo-žanrų. Pastangos nenuėjo veltui – Ugnė Kavaliauskaitė (2b) tapo laureate. Nuoširdžiausi sveikinimai, padėkos raštai ir dovanos laureatei ir dalyvei tiesiai iš organizatorių rankų. Ačiū, merginos, už drąsą kūrybiškumą ir meilę poezijai.

Mokytoja I. Mazarevičienė


Komentarai išjungti.