Respublikinė metodinė – praktinė konferencija

Respublikinė metodinė – praktinė konferencija

Respublikinė metodinė – praktinė konferencija „Humanistinės kultūros ugdymas menine veikla per integruotus projektus“ Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazijoje
Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos mokytojų delegacija – direktorius Artūras Totilas, direktoriaus pavaduotoja Danguolė Tamošiūnienė, istorijos mokytoja Jolanta Astramskienė, pradinių klasių mokytoja Loreta Valainienė ir lietuvių k. ir literatūros mokytoja Rasa Majauskienė – balandžio 12 d. dalyvavo Respublikinėje metodinėje – praktinėje konferencijoje „Humanistinės kultūros ugdymas menine veikla per integruotus projektus“ Vilniaus Vladislavo Sirokomlės gimnazijoje. Tai Lietuvos humanistinių mokyklų ir gimnazijų  klubo „Obuolys“ kasmetinis renginys. Susitikome ir bendravome su bičiuliais iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos gimnazijų, puoselėjančių humanistines vertybes. Konferencijoje klausėmės įdomių pranešimų apie įvairias integruotas veiklas, žavėjomės gimnazijos dainų ir šokių ansamblio „Vilenka“ atliekamais kūriniais. Kiek daug idėjų ir minčių parsivežėme! O mūsų gimnazijos mokytojos pristatė projektą „Kuriame kartu“ apie pradinių klasių meno projektus, vizualiojo meno ir scenos meno baigiamuosius renginius. Antra viešnagės dalis tęsėsi Vilniaus senamiestyje, kur  buvo įvairios istorijos, geografijos, lietuvių literatūros, anglų kalbos ir lenkų kultūros edukacijos, kūrybinės ir sportinės veiklos. Likome sužavėti Vladislavo Sirokomlės gimnazijos svetingumu, vaišingumu, puikia atmosfera, maloniais kolegomis. Nutarta, kad tokie susitikimai vyks ir toliau, kiekvienais metais vis kitoje humanistinę kultūrą ugdančioje Lietuvos mokykloje.

PVŽG lietuvių k. ir literatūros mokytoja Rasa Majauskienė


Komentarai išjungti.
Skip to content