Konferencija „Stebiu. Kuriu. Analizuoju.“

Konferencija „Stebiu. Kuriu. Analizuoju.“

2024 m. kovo 20 dieną, trečiadienį vyko respublikinė 7-12 klasių mokinių tiriamoji – praktinė gamtos mokslų konferencija „Stebiu. Kuriu. Analizuoju“. Konferencijoje dalyvavo trys mūsų mokyklos komandos : „Cheminių reakcijų požymių stebėjimas, buitiniams tirpalams sąveikaujant su maisto produktais“ darbą atliko ir pristatė Agnė Lenčickaitė ir Mantas Padarauskas, mokytoja Violeta Rimaitė, „Krakmolo nustatymas maisto produktuose“ darbą atliko ir pristatė Ugnė Breivytė ir Beata Vaštakainė, mokytoja Violeta Rimaitė ir „Saules baterija iš sulčių“ darbą atliko ir pristatė Santiago Žebrys ir Airidas Valentinavičius, mokytoja Irma Tvarijonienė ir STEAM centro metodininkas Algirdas Veversis.
Aš ir Mantas savo projektą pristatėme manau gerai, nors jaudulio buvo nemažai. Mes atlikome eksperimentą su įvairiais tirpikliais naudojome kiaušinio lukštus, duoną ir dešrą.
Konferencijoje mokiniai dalijosi tiriamąja veikla, darbais ir idėjomis. Norėčiau padėkoti už galimybe sudalyvauti konferencijoje. Buvo puikus renginys, įdomios temos, įgijau naujų žynių. Labai patiko, kad pašnekovai ir jų pristatomos temos buvo labai skirtingos ir įdomios, tai padėjo išlaikyti dėmesį iki pat renginio pabaigos.
Visi dalyviai labai norėtume padėkoti chemijos mokytojai Violetai Rimaitei ir fizikos mokytojai Irmai Tvarijonienei už paskatinimą ir pagalbą atliekant projektą.

Agnė Lenčickaitė 8a kl.


Komentarai išjungti.
Skip to content