Teatro diena gimnazijoje

Teatro diena gimnazijoje

Tarptautinę teatro dieną paminėjo Vytauto Žemkalnio gimnazijos „Mažųjų teatro“ artistai, vadovaujami mokytojos Loretos Valainienės. Muzikinėje pasakoje „Du gaideliai“, kurią šį kartą gimnazijos salėje 1B klasės mažieji rodė savo tėveliams ir močiutėms, buvo puikiai suvaidinti visi pasakos personažai. Žinoma, kai spektaklį stebėjo patys artimiausi žiūrovai, mažieji artistai labai stengėsi susikaupti, išlaikyti dėmesį  ir atskleisti save per personažus.  Tai labai svarbu, nes vaikai pradeda suprasti meno ir jo išraiškos kalbą, lavina vaizduotę.

Labai įdomu buvo žiūrėti, kaip vištelės veža į malūną, nes personažai visa tai atliko jau  šiuolaikinėmis priemonėmis, kas puikiai derėjo su pasakos turiniu.

Galima tik pasidžiaugti, kad mokytoja nuoširdžiai pasitiki savo ugdomais vaikais ir gilina jų saviraišką, skatina reikiamą požiūrį į meną, nes būtent, meno suteikiamos emocijos ir mintys skatina vaikų fantaziją. Todėl labai svarbus uždavinys tenka 1B klasės mokytojai Loretai Valainienei.  Tėveliai nuoširdžiai džiaugiasi ir dėkoja.

Gerdos močiutė Irena Dervinienė


Komentarai išjungti.
Skip to content