Akcija „Padovanok namus sparnuočiui“

Akcija „Padovanok namus sparnuočiui“

Kovo 20 dieną Panevėžio gamtos mokykloje vyko renginys „Amžina atsakomybė už visa, kas gyva“, skirtas pasaulinei Žemės dienai paminėti. Jame buvau apdovanota padėkos raštu už vaikų ekologinio sąmoningumo ugdymą ir mūsų gimnzijos mokinių,- inkilų uoksiniams paukščiams gamybos meistrelių, aktyvų dalyvavimą Panevėžio gamtos mokyklos inicijuotoje akcijoje „Padovanok namus sparnuočiams“. Iš 186 į gamtos mokyklą atneštų inkiliukų mūsų vaikų yra 22 -daugiausia iš visų Panevėžio mokyklų, o kiti 11- iškelti nuosavuose kiemuose. Visi meistreliai – daugiausia penktokai apdovanoti padėkomis ir prizais – užrašinėmis ir Jurgitos Pelėdaitės knyga „Kemsyno paslaptys“.
Šaunuoliai mūsų vaikai. Ačiū Jums ir Jūsų Tėveliams.

Biologijos mokytoja Vida Zubienė


Komentarai išjungti.
Skip to content