vaikų ir jaunimo teatro šventė „Drąsiau…!“

vaikų ir jaunimo teatro šventė „Drąsiau…!“

Kovo 21d. Panevėžio m. Bendruomenių rūmuose vyko vaikų ir jaunimo teatro šventė „Drąsiau…!“. Puikų muzikinį spektaklį čia parodė Vytauto Žemkalnio gimnazijos „Mažųjų teatro“ artistai, vadovaujami mokytojos Loretos Valainienės. 1B klasės vaikučiai vaidino muzikinę pasaką „Du gaideliai“.  Spektaklyje mažiesiems padėjo ir gimnazijos penktokės kartu su dailės mokytoja Gintare Leonavičiene.

Šventės žiūrovai, kurių buvo pilna Bendruomenės rūmų salė, galėjo pasidžiaugti mažųjų artistų nuoširdumu, jų dideliu noru parodyti ir išreikšti pasakos personažus. Vaikiškai nuostabus vaidinimas buvo sutiktas žiūrovų ovacijomis.  Mokytoja Loreta Valainienė puikiai geba mažuosius artistus paruošti  ir padrąsinti.  Ši spalvinga šventė, kurioje dalyvavo ir kitų miesto bei rajono mokyklų ir gimnazijų teatro studijos ir būreliai, buvo skirta Tarptautinei teatro dienai.

1b klasės tėveliai


Komentarai išjungti.
Skip to content