STEAM SRITIES PRAKTINIS DARBAS „VANDENS VALYMAS“

STEAM SRITIES PRAKTINIS DARBAS „VANDENS VALYMAS“

Gamtos mokslų pamokoje 3a klasės mokiniai nagrinėdami temą „Vandens kelionė“ atliko praktinį darbą „Vandens valymas“. Praktinio darbo tikslas – išsiaiškinti, ar purviną vandenį išvalys smėlio, žvyro, žemių, akmenukų sluoksnis ir ugdyti ekologinės kultūros pradmenis, kad vaikai rūpintųsi gamtos apsauga.
Į stiklinį eksperimentams skirtą indą mokiniai sluoksniavo akmenukus, žvyrą, smėlį ir padarė valymo įrenginį. Į vandens stiklinę įpylė žemių, įlašino kelis lašus rašalo, viską išmaišė ir šį nešvarų vandenį pylė į valymo įrenginį.
Palaukus keletą minučių pasirodė rezultatas – iš valymo įrenginio lašėjo švarus vanduo. Mokiniai suprato, kad smėlis, žvyras, žemė yra natūralus vandens filtras. Atlikdami praktinį darbą trečiokai patobulino pažinimo, socialinę, emocinę ir sveikos gyvensenos, bei komunikavimo kompetencijas.

Klasės mokytoja Vilma


Komentarai išjungti.
Skip to content