PRAĖJUSI, BET VIS DAR NEPAMIRŠTA ŠVENTĖ

PRAĖJUSI, BET VIS DAR NEPAMIRŠTA ŠVENTĖ

Gruodžio mėnesio pabaigoje, kai vienas renginys sekė paskui kitą, gimnazijoje vyko 5-8 klasių Kalėdinis renginys  „Kalėdų stebuklo šventė“, kurį organizavo gimnazijos mokinių taryba. Kiekviena klasė pristatė paruoštą numerį: dainą, šokį, meninę kompoziciją. Po pasirodymų mokinių laukė smagi šventinė  diskoteka.
Gruodžio mėnesį mokinių taryba kartu su 5a klasės auklėtoja Vaida Baltušyte organizavo akciją „Padovanok beglobiams Kalėdas“, kurios metu buvo surinktos ir perduotos gyvūnų prieglaudos šeimininkams  gyvūnėliams skirtos dovanėlės: maistas, kraikas ir kiti reikalingi daiktai.
Smagu prisiminti gražias šventines akimirkas!

Vytauto Žemkalnio gimnazijos prezidentė Samanta Nakvosaitė


Komentarai išjungti.
Skip to content