Projektas „Augalai lietuviškose dainose“

Projektas „Augalai lietuviškose dainose“

Tarpdalykinė integracija pritaikyta projekte „Augalai lietuviškose dainose“, kurį atliko 11b kl. mokinės Agnė Krištaponytė ir Austėja Cemnolonskyė. Mokinės domėjosi, rinko dainas ir biologinę informaciją apie augalus, jų augimvietes, fiziologiją, pritaikymą žemės ūkyje ir farmacijoje. Mokiniai atidžiau panagrinėję darbą galės geriau pažinti augalus, matyti jų nuotraukas apie kuriuos dainuojamos populiarios dainos, o paspaudę nuorodas, galės šių dainų paklausyti. Ačiū Agnei ir Austėjai už įdomų ir, manau, reikalingą darbą.

Biologijos mokytojas Marijus Kuzminskas

Please wait while flipbook is loading. For more related info, FAQs and issues please refer to dFlip 3D Flipbook Wordpress Help documentation.


Komentarai išjungti.