Mokslo metų pabaigtuvėms lankome Klaipėdą

Mokslo metų pabaigtuvėms lankome Klaipėdą

Birželiui įsibėgėjus jungtinė 5a, 5b ir 7b klasių komanda aplankė gražiąja Klaipėdą. Keltu persikėlę į Smiltynę – Klaipėdos miesto dalį, esančią Kuršių Nerijoje, dar vadinamą uostamiesčio rojaus kampeliu tyrinėjome Lietuvos jūrų muziejų – akvariumą; sužinojome apie gyvybės vystymosi istoriją nuo primityviausių gyvūnų iki žinduolių, taip pat jūrų gyvūnijos įvairovę. Sužinojome kaip per amžius susiformavo Baltijos jūra ir vaikštinėjome 18 m ilgio perregimu akrilo tuneliu, kviečiančiu į akistatą su įspūdinga povandenine gyvūnija, didžiuliais eršketais ir ne tik… Taip pat be galo žavėjomės pingvinais, ruoniukais ir šiaurės jūrų liūtu. Vėliau padūkome Baltijos jūros paplūdimyje. Pėsčiuju keltu grįžę į Klaipėdos senamiestį tyrinėjome Teatro aikštę ir jaukius menininkų kiemelius. Taip pat, susipažinome su jau daugelį metų uostamiesčio traukos objektu tapusia skulptūra – „Katinas su džentelmeno veidu“, atradome „Paslaptingąjį peliuką“ bei sužinojome, kokias galias jis turi. Taip pat, išsiaiškinome, ką užsiropštęs ant sienos veikia Slibinas ir ant kurio namo stogo yra įsikūręs kaminkrėtys. Vasaros kelionę užbaigėme žiemiškomis pramogomis čiuožinėdami Klaipėdos Akropolio ledo arenoje. Vakare, vis dar kupini jėgų, pilni įspūdžių, papildę žinių bagažą, pabendravę su klasės draugais grįžome į Panevėžį.

Klasių vadovės Greta ir Aušra


Komentarai išjungti.