DALYVAVIMAS KONKURSE „PAVASARIO ŽIEDAI“

DALYVAVIMAS KONKURSE „PAVASARIO ŽIEDAI“

Gamtos stebėjimo konkursą „Pavasario žiedai“ organizuoja Panevėžio gamtos mokykla. Konkurso tikslas – skatinti mokinius įgyti aplinkotyros žinių, pažinti artimos aplinkos žydinčius augalus, stebėti pasirinkto, pavasarį žydinčio augalo  žiedą,  fiksuoti pokyčius trijose skirtingose žiedo skleidimosi fazėse,  nufotografuoti stebėtus augalų žiedus duomenų fiksavimo momentu ir  pateikti stebėjimo duomenimis paremtas išsamias išvadas. Konkurse vietų nėra – visi buvo apdovanoti padėkomis ir dovanėlėmis. Džiaugiuosi darbščiais savo mokiniais – Pauliumi Janikūnu (6b kl. ),pateikusiu net du darbus,  Erika Pinigyte (6b kl.) ir Lėja Andrukaityte (5a kl. ).

Biologijos mokytoja Vida Zubienė

Komentarai išjungti.
Skip to content