DONATA – LIETUVOS MATEMATIKOS OLIMPIADOS DALYVĖ

DONATA – LIETUVOS MATEMATIKOS OLIMPIADOS DALYVĖ

Balandžio mėn. 4 b klasės mokinė Donata Zalogaitė dalyvavo Panevėžio miesto 3–4 klasių mokinių matematikos olimpiadoje, kurioje užėmė 3-ąją vietą. Todėl gegužės 20 d., šeštadienį, vyko į Vilniaus universitetą, kur rinkosi gabiausi šalies 3-4 klasių mokiniai. Jie dalyvavo Lietuvos pradinukų matematikos olimpiadoje (LPMO). Šią olimpiadą rengia „Gabių vaikų akademija“ bendradarbiaujant su VU Matematikos ir informatikos fakultetu.
Tarp susirinkusių į renginį ir sprendusių sudėtingas loginio mąstymo reikalaujančias užduotis, buvo ir mūsų mokyklos ketvirtokė Donata Zalogaitė.
Donata išbandė savo jėgas, gavo padėką už dalyvavimą, pažadėjo ir toliau aktyviai ,,naršyti“ po matematikos labirintus.

Mokytoja Loreta Valainienė


Komentarai išjungti.
Skip to content