Erasmus+ projekto „Patogus namas“ partnerių susitikimas Bukarešte

Įgyvendindama Erasmus + projektą „Comfy House: Innovative pedagogies for sustainable building renovations” (Patogus namas: naujoviškos pedagogikos tvariam pastatų atnaujinimui) mokyklos komanda gruodžio 7–9 dienomis kartu su partneriais iš Prancūzijos dalyvavo partnerių susitikime Bukarešto gimnazijoje Nr. 79,  Rumunijoje. Aptarėme projekto rezultatus, pasiskirstėme darbais, pristatėme mokinių ugdymosi poreikius diegiant STEAM metodo elementus bei akcentavome temas, kurios svarbios efektyviems namo renovacijos sprendimams. Kolegos iš Rumunijos pristatė pasaulinį judėjimą „Kodo valanda“, senuosius apšvietimo metodus, STEAM veiklas. Kartu su mokiniais dalyvavome Perdirbimo maratone, kur gaminome žaislus eglutei iš antrinių žaliavų, konstravome saulės baterijas, bei vėjo jėgaines iš Lego kaladėlių pastatytiems namams. Sužavėjo mokinių piešti ekologiniai namai. Aplankėme Rumunijos Parlamento rūmus, Pelešo ir Brano pilis.

Projekto koordinatorė Diana Skukauskienė

Video „Erasmus+ „Comfy house“