Kalėdų belaukiant

Mūsų gimnazijoje jau tapo gražia tradicija gruodžio mėnesį suburti sugrįžusius ir atvykusius iš užsienio mokinius į mokyklos menę kalėdinei popietei. Šiais metais prie U1 ir U2 klasių mokinių būrio prisidėjo ir iš Ukrainos atvykę moksleiviai. „Kalėdų belaukiant“ popietė prasidėjo naujai sutikto draugo pristatymu. Mažesniesiems U1 klasės mokinukams tai buvo iššūkis, pareikalavęs drąsos pakalbinti už save vyresnį. Pristatę vieni kitus, mokiniai gavo užduotį išvardinti ne mažiau 5 naujai sutiktus mokinius, kas daugumai pasirodė ne itin lengva. Daugiausiai vardų įsiminę buvo apdovanoti saldžiais prizais. Vėliau mokiniai pasitikrino savo žinias apie lietuvių Kalėdų tradicijas ir papročius žaisdami Kahoot. O popietei įsibėgėjus gaminome kalėdinius atvirukus, rašėme kalėdinius sveikinimus ir juos dovanojome naujai sutiktiems draugams. Renginį baigėme gerdami karštą arbatą ir vaišindamiesi savo atsineštais gardumynais. Labai džiaugiamės, kad „Kalėdų belaukiant“ popietė padėjo mokiniams geriau pažinti vieniems kitus ir tikimės, kad tai prisidės prie didesnio noro praplėsti savo lietuvių kalbos žinias ir sklandžiau įsilieti į gimnazijos gyvenimą bei adaptuotis Lietuvoje.

Mokytojos Š. Mėlynienė ir S. Motiejūnienė