„Mokausi kitaip“

„Mokausi kitaip“

Gegužės 30 d. IIIa kl. mokiniai kartu su dailės mokytoja Ilona Žvinakiene lankėsi Dalios Svilienės keramikos studijoje , kur dalyvavo integruotoje dailės ir keramikos edukacinėje programoje „Tavo rankose molis atgyja“. Užsiėmimo metu buvo apžvelgta keramikos raida, susipažinta su lietuvių liaudies lipdymo, dekoravimo tradicijomis, technikomis, mokiniai patys gamino keramikos kūrinius, kuriuos galima buvo išvysti gimnazijoje prie mokytojų kambario.
Molis – reikšminga priemonė, kūrybiniams, meniniams gebėjimams, estetikai ugdyti. Kiekvieno mokinio darbas vis kitoks, nes kiekvieno vidinis pasaulis yra kitoks, kitoks jo supratimas ir gebėjimas interpretuoti savaip skatina kurti vis kitokį gražų pasaulį.

IIIa klasės auklėtoja Vida Zubienė


Komentarai išjungti.