Vytauto Žemkalnio gimnazijos jaunųjų lyderių ekskursija į Vilnių

Vytauto Žemkalnio gimnazijos jaunųjų lyderių ekskursija į Vilnių

Gegužės 27 dieną patys aktyviausi ir iniciatyviausi Vytauto Žemkalnio gimnazijos 6-12 klasių mokiniai dalyvavo ekskursijoje į Vilnių, kurią parėmė Kazickų šeimos fondas. Jaunieji lyderiai susipažino su Vilniaus senamiesčio įdomiais objektais, vietomis, dalyvavo edukacijoje „GYVŪNAS IR ROBOTAS MANYJE. Tarpasmeniniai santykiai ir konfliktų sprendimai“ MO muziejuje. Užsiėmimo metu mokiniai, remdamiesi meno kūriniais, mokėsi reflektuoti savo emocines būsenas ir įsijausti į kito žmogaus poziciją, meno kūriniuose atpažinti ir analizuoti tokius jausmus kaip viltis, pyktis, pavydas, liūdesys, nuoskauda, meilė, ir sieti juos su savo asmeniniu patyrimu. Aptarė tipines žmogaus reakcijas į stresą, Taip pat sužinojo apie įvairias pykčio ir streso valdymo strategijas.

Išvyka buvo įdomi, smagi  ir turininga. Nepaisant prasto oro, visi patyrėme nuostabių emocijų, buvimo kartu džiaugsmą.

Visų dalyvavusių ekskursijoje vardu – Aleksandros klubo vadovė Rita Adomaitienė


Komentarai išjungti.