Nustebink draugą

Nustebink draugą

Kas gali būti maloniau už netikėtą siurprizą? Gegužės 30 d. 10 val. 3b klasės mokiniai pakvietė ukrainiečius pradinukus kartu su U1 klasės mokinukais į mokyklos aktų salę pasižiūrėti savo pastatyto spektaklio „Pasakų vilkas“. Kadangi „Mažųjų teatro“ aktoriai kalbėjo lietuviškai, vaikai iš Ukrainos ir U1 klasės mokiniai turėjo užduotį atidžiai sekti veiksmą ir išsiaiškinti, kokių pasakų motyvus galime rasti spektaklyje. Žiūrovai puikiai susidorojo su užduotimi ir net įvardijo pasakų veikėjus lietuviškai. Kad neliktų skolingi ir atsidėkotų 3b klasės mokiniams už puikų spektaklį, mokiniai iš Ukrainos kartu su U1 klasės mokinukais lietuviškai sudainavo dainelę „Spalvotas garvežiukas“. Nuotaikinga dainele užsikrėtė ir 3b klasės mokiniai, tad dainuoti baigėme visi kartu. Iš renginio visi išėjome plačiai šypsodamiesi, kad siurprizas draugams pavyko.

Mokytojos Šarūnė Mėlynienė, Svetlana Dielieskie ir Loreta Valainienė


Komentarai išjungti.