Meninio ir kultūrinio ugdymo programos baigiamasis koncertas „Šokių mozaika“

Meninio ir kultūrinio ugdymo programos baigiamasis koncertas „Šokių mozaika“

Gegužės 18 d. Panevėžio Bendruomenių rūmų salė buvo pilnutėlė. Į meninio ir kultūrinio ugdymo programos baigiamąjį koncertą „Šokių mozaika“, skirtą Šeimos dienai, gausiai susirinko gimnazijos bendruomenė: mokiniai, jų tėveliai, seneliai, draugai, mokytojai. Scenoje vieni kitus keitė įvairių stilių šokiai. Pasirodė scenos menų klasių šokėjai, nuo mažiausiųjų pirmokėlių iki vyriausiųjų vienuoliktokų. Išskirtinis dėmesys šiame koncerte teko ketvirtokams, baigiantiems pradinio ugdymo meninio ir kultūrinio ugdymo programą, ir aštuntokams, baigiantiems pagrindinio ugdymo (I pakopos) meninio ir kultūrinio ugdymo programą. Pasibaigus koncertui gimnazijos direktorius Artūras Totilas įteikė gimnazijos ketvirtokams ir aštuntokams meninio ir kultūrinio ugdymo pažymėjimus ir pasidžiaugė, kad 2018 m. m. pradėtas meninis ugdymas vyksta sėkmingai, galime didžiuotis mūsų šokėjų pasiekimais.
„Šokių mozaikos“ sumanytoja ir organizatorė gimnazijos šokių mokytoja-ekspertė Kristina Nainienė. Organizuojant renginį talkino akomponiatorė Erika Mickuvienė, gimnazijos šokėjų klasės, jų auklėtojos ir mokytojos: 1 b kl. Vilma Palepšienė, 2 b kl.  Roma Plėtienė, 3 b kl.  Loreta Valainienė, 4 b kl. Zita Satkauskienė, 5 b kl. Greta Masilionienė, 6 b kl. Aušra Butkūnaitė, 8 b kl. Jolanta Astramskienė, 9 b kl. Audronė Lukauskienė, 11 b kl. Laima Valionienė. Renginį vedė lietuvių kalbos mokytoja Rasa Majauskienė. Dėkojame visai gimnazijos bendruomenei už susitelkimą siekiant bendro tikslo, paramą ir palaikymą, mokinių paskatinimą.
Tikimės, kad „Šokių mozaika“, puoselėjanti lietuvišką šokį, ugdanti tautinę savimonę ir savigarbą, telkianti visą bendruomenę, taps tradiciniu mūsų gimnazijos renginiu, puikia „vizitine kortele“, parodančia mokinių gebėjimus, kompetencijas ir pasiekimus.

4 b ir 8 b klasių auklėtojos Zita ir Jolanta


Komentarai išjungti.