Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos 1937 m. laidos abiturientės Aleksandros Kalvėnaitės – Kazickienės (1920-2011) atminimo įamžinimo premijos konkurso „METŲ MOKYTOJAS 2022“

Panevėžio Vytauto Žemkalnio gimnazijos 1937 m. laidos abiturientės Aleksandros Kalvėnaitės – Kazickienės (1920-2011) atminimo įamžinimo premijos konkurso „METŲ MOKYTOJAS 2022“

Gimnazija kartu su Kazickų Šeimos fondu jau ketvirtus metus organizuoja METŲ MOKYTOJO konkursą. Baigėsi konkurso pirmasis etapas, kuriame 5-12 klasių mokiniai galėjo argumentuotai pasiūlyti du mokytojus. 2020 m. ir 2021 m. mokytojos laimėtojos Violeta Rimaitė ir Ilona Žvinakienė pagal konkurso nuostatus šiais metais konkurse dalyvauti negalėjo. Suskaičiavus mokinių balsus paaiškėjo, kad daug gimnazijos mokytojų buvo pasiūlyti dalyvauti II etape. Skelbiame daugiausiai mokinių balsų surinkusių mokytojų sąrašą:

  • Audronė Lukauskienė
  • Dalia Radzevičienė
  • Gintaras Lukošiūnas
  • Jurgita Mulokaitė de Moraes
  • Laima Valionienė.

P.S. Sąrašas pateiktas pagal abėcėlę, atsižvelgiant į vardo raidę.

Sėkmės mokytojoms II etape!


Komentarai išjungti.