8a kl. renginys

Lapkričio 25 d. 8a kl. mokiniai dalyvavo vienos dienos geros savijautos programos renginyje „Super klasė – misija ne(įmanoma)“. Pradžioje svečias iš Vilniaus trumpai supažindino su šia programa, kurios tikslas yra išmokti dirbti komandoje. Toliau vykdėme praktines komandines, kūrybines, logines, intelektualines, socialines psichologines užduotis. Iš viso reikėjo atlikti 51 užduotį, o kai kurias net per tam tikrą laiką.
Po visų užduočių atlikimo vyko renginio aptarimas. Visi gavome dovanų po apyrankę, kuri simbolizuoja mūsų klasės vieningumą.
Džiugu, kad su mumis antroje renginio dalyje dalyvavo ir klasės vadovė Dalia Radzevičienė.
Renginys mums labai patiko. Buvo linksma, įdomu ir naudinga. Norėtume dažniau dalyvauti tokiuose renginiuose.

8a kl. mokinė Emilija Puodžiukaitytė