Mieli LXXXIX laidos abiturientai!

Mieli LXXXIX laidos abiturientai!

Atėjote iš pasakų pasaulio, o šiandien jau paliekate mokyklą. „Tiek čia patirta, sužinota… Ir viskas taip negrįžtamai nutols… Nutils ir Jūsų žingsnių aidas, bet mintys dar dažnai atgal plasnos…“ Jautrūs žodžiai ir tokie prasmingi. Palikti mokyklą visada liūdna. Juk čia daugelis surado geriausius draugus ir savo pirmąją meilę, patyrė pirmąsias pergales ir pirmuosius nusivylimus. Nerūpestingo gyvenimo durys užsidarė, bet Jums atsivėrė išsvajotos durys į suaugusių pasaulį.  O kas laukia už jų, netrukus sužinosite patys. Būkite turtingi savo idėjomis, mintimis, drąsa, jausmais, svajonėmis gyventi savitai ir su polėkiu. Tūkstančio mylių kelias prasideda jau nuo šiandien… Ženkite į priekį įveikdami mažas ir dideles kliūtis ir būkite laimingi. Visokeriopos Jums sėkmės!

Nuoširdžiai, vienuoliktokai


Komentarai išjungti.
Skip to content