Respublikinė paroda „Spalvotas pasaulis margutyje“

Panevėžio Vytauto Žemkalnio trečiokai dalyvavo Klaipėdos lopšelio-darželio „Linelis“ ir Klaipėdos „Vyturio“ progimnazijos organizuotoje Respublikinėje parodoje „Spalvotas pasaulis margutyje“. Parodos tikslas – ugdyti vaikų pagarbą senovinėms Velykų tradicijoms.
Pradinukai įtvirtino žinias apie marginimo simbolius, kurie simbolizuoja bundančią gamtą, mėgino tai perteikti margučiuose, patyrė piešimo džiaugsmą, atskleidė savo meninius gebėjimus ir stebėjo visų vaikų pateiktuose darbuose įdomius kūrybinius sumanymus.
Paroda vyko 2021 m. kovo 29 d. – 2021 m. balandžio 7 d. Pasibaigus parodai, 3 b klasės mokiniai Luknė Pratkutė, Matas Vaicekauskas, Barbora Morkūnaitė, Gytis Janulis ir Melita Kalvaitytė gavo šiuos padėkos raštus.

Klasės mokytoja Zita Satkauskienė